Przyjaciele mojego bloga

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą peyote. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą peyote. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 19 maja 2014

Trochę o koralikach.

Kulka trochę nieudolna, ale to dopiero początek Tło wyszło niebieskie, ale zdjęcia były robione na białej kartce :-((



Wzór i sposób wyszukany w internecie, np. tutaj i tutaj. (Шарик из бисера, beaded ball tutorial)

Inspiracja.
Wyszukane w internecie.

 

niedziela, 26 stycznia 2014

Peyote

Peyote - następna technika, która mnie zainspirowała. Zrobiłam kilka bransoletek w różnych kolorach. Były też kolczyki i wisiorki.Obdarowane były zadowolone. Wzór na bransoletkę dostałam od koleżanki. Zastanawiam się, czy wystarczy mi życia na zrobienie tego, co mi się podoba.





Naszyjnik jeszcze nie wykończony.




(Celtic triangle with beads, кельтский узел)

Pomysł pochodzi od Joanny Rucińskiej. Wzór dostępny w internecie tutaj


Fajnie, że jest internet, bo mogę pokazać to co zrobiłam. Przedtem chowałam do szuflady. Myślę, że każda tak robiła.