Ponieważ, tak na moje oko, modny w tym sezonie kolor czerwony, zrobiłam sobie do kompletu szaliczek. Cena włóczki 7 zł + robocizna - BEZCENNE ;-)))
Przyjaciele mojego bloga
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szalik. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szalik. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 4 grudnia 2014
środa, 5 lutego 2014
Moje robótki.
Oto kilka moich robótek. Chętnie podzielę się wzorami.
Inspiracja
![]() |
| Wzór wyszukany w internecie np.tutaj, tutaj lub wyszukiwać obrazem |
![]() |
| Taką sukieneczkę zrobiłam córce na poprawiny. |
![]() |
| Wzór z gazetki. |
| Ostatnio wyciągnęłam je z tzw. ostatniej szuflady. |
![]() | ||||||
| Komplet, to spadek po córce. Zrobiony lata temu, ale jeszcze na czasie. |
Subskrybuj:
Posty (Atom)





