Przyjaciele mojego bloga

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szalik. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szalik. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 4 grudnia 2014

Szał zimowy trwa

Ponieważ, tak na moje oko, modny w tym sezonie kolor czerwony, zrobiłam sobie do kompletu szaliczek. Cena włóczki 7 zł + robocizna - BEZCENNE ;-)))


środa, 5 lutego 2014

Moje robótki.

Oto kilka moich robótek. Chętnie podzielę się wzorami.

Inspiracja


Wzór wyszukany w internecie np.tutaj,  tutaj  lub wyszukiwać obrazem

Taką sukieneczkę zrobiłam córce na poprawiny.

Wzór z gazetki.

Ostatnio wyciągnęłam je z tzw. ostatniej szuflady.

Komplet, to spadek po córce. Zrobiony lata temu, ale jeszcze na czasie.