Przyjaciele mojego bloga

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rękawiczki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rękawiczki. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 26 stycznia 2015

Ocieplacze na dłonie

Ocieplacze, tak mi się podobały, że zrobiłam ;-))) Muszę dodać, że projektantką tych mitenek jest Pani Monika Siwak pracująca w warszawskim teatrze.









Inspiracja



czwartek, 4 grudnia 2014

Szał zimowy trwa

Ponieważ, tak na moje oko, modny w tym sezonie kolor czerwony, zrobiłam sobie do kompletu szaliczek. Cena włóczki 7 zł + robocizna - BEZCENNE ;-)))


sobota, 15 listopada 2014

Czapka z rękawiczkami

Zrobiłam, bo mi się podobało, ale oddałam w dobre ręce ;-))) Mam nadzieję, że będzie pasowało.




 Wzór  tutaj


Inspiracja


wtorek, 3 czerwca 2014

Schemat rękawiczek

Prosiła mnie Olina o schemacik  TYCH rękawiczek. Proszę bardzo ;-))





 Numer rękawiczek na schemacie 0491/03 A, B i C






środa, 5 lutego 2014

Moje robótki.

Oto kilka moich robótek. Chętnie podzielę się wzorami.

Inspiracja


Wzór wyszukany w internecie np.tutaj,  tutaj  lub wyszukiwać obrazem

Taką sukieneczkę zrobiłam córce na poprawiny.

Wzór z gazetki.

Ostatnio wyciągnęłam je z tzw. ostatniej szuflady.

Komplet, to spadek po córce. Zrobiony lata temu, ale jeszcze na czasie.