Inspiracja
Przyjaciele mojego bloga
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rękawiczki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rękawiczki. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 26 stycznia 2015
Ocieplacze na dłonie
Ocieplacze, tak mi się podobały, że zrobiłam ;-))) Muszę dodać, że
projektantką tych mitenek jest Pani Monika Siwak pracująca w warszawskim
teatrze.
czwartek, 4 grudnia 2014
Szał zimowy trwa
Ponieważ, tak na moje oko, modny w tym sezonie kolor czerwony, zrobiłam sobie do kompletu szaliczek. Cena włóczki 7 zł + robocizna - BEZCENNE ;-)))
sobota, 15 listopada 2014
Czapka z rękawiczkami
Zrobiłam, bo mi się podobało, ale oddałam w dobre ręce ;-))) Mam nadzieję, że będzie pasowało.
Wzór tutaj
Inspiracja
wtorek, 3 czerwca 2014
Schemat rękawiczek
środa, 5 lutego 2014
Moje robótki.
Oto kilka moich robótek. Chętnie podzielę się wzorami.
Inspiracja
![]() |
| Wzór wyszukany w internecie np.tutaj, tutaj lub wyszukiwać obrazem |
![]() |
| Taką sukieneczkę zrobiłam córce na poprawiny. |
![]() |
| Wzór z gazetki. |
| Ostatnio wyciągnęłam je z tzw. ostatniej szuflady. |
![]() | ||||||
| Komplet, to spadek po córce. Zrobiony lata temu, ale jeszcze na czasie. |
Subskrybuj:
Posty (Atom)


















